Bahar Ceviz Kapaklı Yatak Odası

Özellik Açıklama                                                                                                                                                                                                                                                                      
Takım İçeriği 5 adet menteşe kapaklı dolap, 1 adet başlıklı karyola, 1 adet şifonyer ve ayna ve 2 adet komodin'den oluşmaktadır. 
Dolap Malzemesi 1. kalite suntalam malzemeden üretilmiştir. Minifix bağlantı sistemlidir ve defalarca söküp takılabilir. 
Dolap Özelliği 5 adet menteşeli kapaktan oluşmaktadır.  Dolap içerisinde yeterli sayıda raf ve askı borusu mevcuttur. Kapakların yavaş kapanmasını sağlayan stoper sistemi mevcuttur. kapaklı dolap yerine sürgülü dolap opsiyonu da üretilmekte ve satın alınabilmektedir.
Karyola  Karyola başlığında temizliği kolay ve silinebilen kumaş kullanılmıştır. Metal ayak kullanılmıştır. Karyola yerden yüksek olduğundan dolayı yer temizliğ oldukça kolaydır. 
Şifonyer ve Ayna 1. kalite suntalam malzemeden üretilmiştir. Minifix bağlantı sistemlidir ve defalarca söküp takılabilir. Metal ayak kullanaılmıştır. 
Komodin  1. kalite suntalam malzemeden üretilmiştir. Minifix bağlantı sistemlidir ve defalarca söküp takılabilir. Metal ayak kullanılmıştır.
Bakım ve Temizlik Mobilyalarınızı nemli bezle silerek temizleyebilirsiniz. Direkt güneş ışığından koruyunuz. Sıcak yüzeylerin ve suyun uzun süreli yüzeye temasından kaçınınız.
Garanti Süresi  Ürün garanti süresi 2 yıl (24 ay) dır.

 

Diğer Özellikler
Stok KoduURN-2825731
MarkaModern Ev
Stok DurumuVar
  • Yavuz Mahallesi Tintinpınar Caddesi No:100 Süleymanpaşa / Tekirdağ
  • 0 282 263 44 33 
  • 0 533 591 50 59

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.